Russian  |  English
На первую страницуКарта сайтаСвязаться с нами
Инженер-Сервис
Новости О компании Сервис-центр Аренда ПТС Библиотека Контакты

Каталог

Видеокамеры
Рекордеры
Видеомониторы
Микшеры и блоки видеоэффектов
Матрицы
Устройства компресии и передачи сигналов
Устройства для синхронизации оборудования
Модульная система
Телесуфлёры
Объективы
Штативы
Устройства стабилизации камер
Компендиумы
Источники питания
Осветительное оборудование
Автоматизация вещания и производства новостей
Компьютерные системы
Архивирование материалов
Аудио оборудование
Измерительное оборудование
Графические системы
Служебная связь
Кабели и аксессуары
Спутниковые системы
Системы видеоповторов и многоканальной записи
Носители информации
Системы видеоконференций
Экипировка


Аренда оборудования
Контакты
Вакансии
Форум
Наши проекты


Логин
Пароль
Регистрация »
Забыл пароль
 

Инженер-сервис   »  Новости 
 
Новости
Телеканал "под ключ"

Специалистами компании «Инженер-Сервис» совместно с компанией «Technical Brothers» был разработан проект, осуществлен монтаж и запуск телеканала «MTV Украина»
 
 


Керівник технічного департаменту каналу «MTV Україна» - Олександр Ведмідь.

Побудова телеканалу з такою світовою брендовою назвою як MTV, безперечно, неординарна подія в медіапросторі України. Тим більше, що технологічні стандарти побудови мережевих каналів MTV по всьому світу є дуже високим та специфічними. За стандартами MTV основою системи мовлення повинен стати комплекс серверного обладнання фірми Omneon,  та ефірна автоматизація від Pro-Bel. Обов’язковою умовою технологічної структури каналу була система повного автоматизованого архівування.

За щасливим збігом обставин офіційним представником вказаних торгових марок в Україні є відома фірма «Інженер-Сервіс». До проектування каналу  були залучені фахівці двох фірм-системних інтеграторів: «Інженер-Сервіс» та «Technical Brothers». Проект готувався на підставі технічного завдання, що основною умовою мало реалізацію технологічного процесу на базі багатоканального серверного мовлення, безплівкової технології виробництва, та з використанням на всіх без винятку етапах FTP-трансферу. Не треба думати, що рекомендовані MTV системи мовлення надавали повністю готові рішення та були повністю сумісні. Навіть достатньо сучасні іноземні телеканали на цей час не мають повного комплексу таких технологічних систем та рішень. Особливо необхідно вказати на проблеми реалізації автоматизації та сумісності процесів планування ефіру та віддаленого продажу рекламного часу.

Дуже жорсткі умови безпеки ефіру, специфіка динамічного наповнення музичного каналу, реалізація системи цифрової доставки контенту та умови можливості повного віддаленого контролю за більшістю робочих процесів робили задачу побудови каналу непростою. Але дуже цікавою.

З гордістю можу сказати, що з допомогою іноземних інспекторів від MTV NE, інженерів компаній «Інженер-Сервіс» та «Technical Brothers», команди інсталяційних інженерів Pro-Bel, Omneon та групи інженерів каналу завдання було успішно виконане на дуже високому технічному рівні. В дуже стислі терміни нам вдалося виконати реконструкцію приміщень, їх технологічне оснащення за останніми вимогами, налаштувати потужні комунікаційні системи та запустити мовлення до Дня Незалежності. Відпрацювання всіх робочих процесів та повний вихід на ефірне мовлення був завершений ще за 10 днів.

Таким чином, можу відповідально завірити, що в Україні побудовано телеканал, де не передбачено використання касет (окрім касет сторонніх виробників).


 

« К списку новостей  
Новинка
Накамерный светодиодный светильник
Zylight Newz
 
Расширенный поиск ссылка на FaceBook

ссылка на twitter


 


    +38 (044) 593-18-20
+38 (073) 593-18-20
+38 (096) 532-96-82
+38 (066) 260-63-06
e-mail: info@engineer-service.tv
г.Киев, ул.Вавиловых, 15
Авторизированный сервисный центр профессионального видеооборудования Panasonic, Sony, JVC, Fujinon, Canon
  Copyright © Инженер-Сервис
Все права защищены


   Создано в ROMART, 2007